Nabízené zboží pochází ze zahraniční distribuce (vše je Region 2, Evropa) a až na výjimky neobsahuje český dabing ani české titulky. Angličtina je obsažena vždy, další jazyky ve formě titulků nejsou výjimkou, nelze se na to však spoléhat. Na požádání můžeme ověřit, jaké jazyky titul obsahuje, stačí odeslat "Dotaz" z detailu konkrétního produktu.

Ceny dopravy a platby do ČR

V rámci České republiky Vám můžeme dodat objednané zboží níže uvedenými způsoby.
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

 

Zásilkovna - výdejní místa     Logo Zásilkovna

aktuální seznam výdejních míst

 
Cena dopravy 65 Kč
Platba bankovním převodem   0 Kč
Platba v hotovosti 35 Kč
   
Rychlost doručení standardně 1 pracovní den od odeslání zboží
   
Při nákupu nad 1.500 Kč doprava zdarma
 

Objednané zboží Vám bude doručeno na zvolené výdejní místo. Na vyzvednutí svého zboží máte vždy 7 dní. Pokud ale kliknete na link na trasování zásilky, který obdržíte v e-mailu, můžete si vyzvednutí zásilky prodloužit online a zdarma až na 21 dní. Jakmile je zásilka připravena na Vámi vybraném výdejním místě, přijde Vám potvrzovací e-mail a SMS. V potvrzovacím e-mailu a SMS obdržíte od Zásilkovny heslo pro vyzvednutí zásilky, které nadiktujete obsluze výdejního místa. Pro výdej zboží Vám postačí pouze znalost tohoto hesla. Pokud si vyberete možnost platby v hotovosti na výdejním místě, mějte prosím při převzetí zboží připravenu hotovost. Na výdejních místech není možné platit kartou.

 

česká pošta     Česká pošta logo

 
Cena dopravy 99 Kč
Platba bankovním převodem   0 Kč
Platba dobírkou 35 Kč
   
Rychlost doručení standardně 1 pracovní den od odeslání zboží
   
Při nákupu nad 2.500 Kč doprava zdarma
 

Zásilky s výškou do 5 cm budou odeslány Českou poštou jako doporučená zásilka, balíčky s výškou nad 5 cm budou odeslány kurýrem (tuto službu zprostředkuje Zásilkovna). Ve výjimečných případech mohou být kurýrem odeslány i menší zásilky.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více si můžete přečíst zde.